KONST / Litografier / Litografi 12433483
nr 1243 3483
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 54/170, bladets mått: 73x52 cm, löst blad
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
måndag 25 mars 2019
kl 18:38:47
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist